zimowa kurtka damska z futerkiem

Modne kurtki, które zapewnią ciepła zimę

Zima zbliża się wielkimi krokami. Wiatr, mróz i opady nie są najprzyjemniejsze. Warto zadbać o dobrą, ciepłą kurtkę, która uprzyjemni zimowe chłody. Jak wybrać modne kurtki, które również będą praktyczne?

Kurtki z futerkiem

Kurtki damskie z futerkiem na kołnierzu już od wielu sezonów królują na naszych ulicach. Nie ma się czemu dziwić! Są ciepłe i jednocześnie eleganckie. Kaptur skutecznie chroni przed wiatrem, opadami czy mrozem.

Wybierając modne kurtki warto skoncentrować się na tych w mocnym kolorze. Butelkowa zieleń, bordo czy musztardowa żółć to strzał w dziesiątkę. Kto powiedział, że zima musi być szara i smutna!

Płaszcze pikowane

Kurtka damska sięgająca za tyłek to idealne rozwiązanie na mroźną porę roku. Pikowane kurtki mają długość krótkiego płaszcza. Zasłaniają tyłek i plecy. Możemy czuć się w nich ciepło i bezpiecznie przed zimowym mrozem.

Modne kurtki w błyszczących odsłonach wyglądają bardzo ciekawie i niestandardowo. Wybierając kurtkę oversize możemy dodatkowo ciepło się pod nią ubrać. Jest to propozycja idealna na wielkie mrozy.

Nie zawsze długość jest najważniejsza

Wiele kobiet źle czuje się w dużych, długich kurtkach zimowych. Kobiety o kształcie jabłka lepiej będą wyglądały wybierając kurtki damskie, które nie są długie. Odsłaniając zgrabne nogi jabłko będzie świetnie wyglądało.

Wybierając proste modele zapewnimy sobie komfort i wygodę. Dla kobiet, które lepiej czują się w modelach dopasowanych idealne będą modne kurtki slim fit.

Kurtka damska w czarnym lub szarym kolorze posłuży nam przez kilka lat. Kurtka w modnym kolorze będzie idealna na zimowe smutki.