na zamówienie buty

Wygoda i komfort dla męskich stóp

W butach chodzimy każdego dnia, zmieniamy buty co sezon lub nawet kilka razy w danym sezonie. Doskonale czujemy. że nie zawsze stopa w danym obuwiu ma odpowiedni komfort. Męskie obuwie też kieruje się swoimi prawami i też musi być odpowiednie dla męskich stóp.
Największy komfort i najlepszą wygodę, męskiej stopie może zapewnić but wygodny i szyty na miarę.

JAKIE SĄ BUTY SZYTE NA MIARĘ?

Buty na zamówienie – patine.pl/category/na-zamowienie są uszyte specjalnie dla jednego rodzaju stóp. Brana miara bierze pd uwagę szerokość stopy, jej długość oraz wszelkie niedogodności ortopedyczne. Buty tego rodzaju są spersonalizowane i pasują tylko do tej jedynej pary stóp. Męskie buty szyte na miarę, dają komfort, wygodę i są, przede wszystkim, bardzo ładne.

NATURALNE SKÓRY

Męskie buty na zamówienie są wykonywane w specjalnych pracowniach, które na ogół posiadają tradycje rodzinne. Praca nad tego rodzaju obuwniczymi egzemplarzami jest ręczna, po uzgodnieniu wszystkich detali i szczegółów, realizacja zamówienia trwa około 6 tygodni.

Do butów męskich wykorzystuje się skórę kozią, cielęcą, bydlęcą oraz skórę węża, aligatora, krokodyla lub różnych jaszczurek. Ekskluzywne buty mają nawet skórzane spody. Komfort i wygoda chodzenia w takich butach jest odczuwalna w tempie natychmiastowym. Buty są luksusowe, drogie i jedyne w swoim rodzaju ale także superkomfortowe.

GDZIE W BUTACH SZYTYCH NA ZAMÓWIENIE?

W skórzanych butach sportowych uprawia się sport, buty szyte na miarę mają i tańca towarzyskiego, w eleganckich butach chodzą biznesmeni. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na ekskluzywne obuwie i korzysta z usług pracowni obuwia. Buty takie może i są drogie ale są również bardzo wytrzymałe. Fasony butów są różne, proste lub z różnymi detalami, wszystko zależy od przyszłego właściciela. Producent szyje buty takie jakie życzy sobie jego klient.