W jaki sposób nosić nerkę?

Moda zatacza koło i wraca do dawnych trendów. Przykładem tego są funkcjonalne saszetki nerki damskie, które właśnie przeżywają swoje odrodzenie. Wzorem gwiazd z czerwonego dywanu, kobiety spacerujące po ulicach również noszą małe torebeczki w kształcie nerki. Co ciekawe, każda nosi je po swojemu. Te wdzięczne saszetki są chyba jedynymi torebkami na świecie, które można zakładać naprawdę fantazyjnie i oryginalnie.

W talii czy na biodrach?

Najczęściej spotyka się panie, które mają saszetkę zapiętą w pasie z główną częścią z przodu na wysokości brzucha. To idealny sposób, by podkreślić szczupłą talię. Można również zsunąć nerkę nieco niżej, by oparła się na biodrach. Taki sposób noszenia jest bardzo wygodny i poręczny. Łatwo i szybko można sięgnąć po klucz lub gotówkę. Zdarza się, że jakaś kobieta, wzorem gwiazd oraz fashionistek, przekręca torebkę nieco na bok w prawo albo w lewo. Nerka w pasie bądź na biodrach nie krępuje ruchów i pozwala zachować wolne ręce.

Klasycznie czy awangardowo?

Oczywiście saszetki nerki damskie [https://nobobags.com/27-nerki] można nosić na ramieniu jak tradycyjne torebki, choć rzadko się zdarza, by któraś kobieta właśnie w ten sposób szła z saszetką. Częściej zdarza się paniom nosić nerki na plecach jak małe tornistry lub też na wysokości piersi przewieszone na ukos przez bark. Jest to dobre rozwiązanie w dużych skupiskach ludzkich, gdzie trzeba chronić swoje rzeczy osobiste oraz pieniądze.

Do czego nosić nerki?

Saszetki wykonuje się z różnych rodzajów materiałów oraz w rozmaitych tonacjach, co sprawia, że można je zestawić praktycznie z każdą częścią garderoby. Skórzane nerki z pikowaniami i ćwiekami pasują do sukienek oraz stylu rockowego. Można także zakupić nerki typowo sportowe oraz bardzo eleganckie saszetki wpisujące się w styl biznesowy. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań lub charakteru wykonywanej pracy.