moda streetwear

Streetwear czyli moda uliczna

Styl ubierania określany jako streetwear jeszcze do niedawna kojarzony był z takimi subkulturami jak hiphopowcy czy deskorolkarze. Dziś to już pojęcie kojarzące się zdecydowanie bardziej globalnie. Charakterystyczne cechy stylu ulicznego nie sposób nie zauważyć, ulica lubi zwracać na siebie uwagę otoczenia, a poprzez swój strój określa również swoje podejście do życia.

Streetwear na co dzień

Nowatorskie podejście do ubrań i akcesoriów nie wyklucza wykorzystywania elementów mody ulicznej w codziennym ubiorze. Miejski styl cechuje swoboda ruchu, komfort, kolor, charakterystyczne grafiki, printy czy napisy. Z drugiej strony to wybór ubrań trwałych, o wysokiej jakości wykonania, które będą nie tylko rozpoznawalne, ale też będą dłużej dobrze wyglądać. W streetwear sklep Bragga Shop można bez trudu znaleźć charakterystyczne elementy mody ulicznej, nie tylko ubrania, ale również pełen wachlarz dodatków.

Moje ubrania to ja

Wyrażanie siebie i swojej indywidualności poprzez ubiór nie od dziś jest znanym w modzie pojęciem. Jednak to właśnie streetwear jest jednym z najlepiej oddających tę ideę stylów ubierania. Elementy ubioru są tak nacechowane znaczeniowo, że nie sposób kojarzyć je z osobą. Streetwear kocha wygodę i świeże podejście do mody, tak jak ludzie noszący te ubrania kochają luz i niczym nieskrepowaną naturalność, swobodę i beztroskę. Miejski styl uliczny ze swoją oryginalnością króluje w streetwear sklep.