rajstopy_ciazowe_Fiore_body_care_mama_40_DEN_NATURAL

Rajstopy ciążowe – kilka słów o rozmiarówce

Każda kobieta wie, kiedy nadchodzi TEN moment. Tak, chodzi oczywiście o konieczność zmiany tradycyjnych rajstop na rajstopy ciążowe. Gdy poprzedni model zsuwa się z brzucha lub zaczyna go po prostu uciskać, pora zmienić model rajstop na coś wygodniejszego.

Rozmiar nie taki straszny!

Zaletą rajstop ciążowych jest dokładnie taka sama rozmiarówka, jak w przypadku standardowych modeli. Jeśli kobieta przed ciążą nosiła „trójkę” to taki sam rozmiar będzie nosić w okresie ciąży. Oczywiście konstrukcja rajstop ulegnie pewnym modyfikacjom. Staną się one znacznie bardziej elastyczne (zwłaszcza w okolicach brzuszka) i nie będą opadać w czasie codziennej aktywności fizycznej. Niemniej jeśli chodzi o rozmiar, nic nie powinno ulec zmianie.

Ciąża z okładki? Nigdy!

Często zdarza się i tak, że kobieta ciężarna nie „tyje” wyłącznie w okolicy brzucha, ale na całej powierzchni swojego ciała. Wzrost jej masy nie jest zresztą niczym wstydliwym w okresie ciąży. Jeśli zatem kobiecie towarzyszy nieodłączne wrażenie, że jej ciało zaczyna „rosnąć”, warto sięgnąć po centymetr krawiecki i wykonać odpowiednie pomiary. Rajstopy ciążowe posiada stosowne tabele (dobrane do konkretnych modeli), z których można łatwo wywnioskować, czy wybrany rozmiar będzie dla kobiety odpowiedni.

Podsumowanie

Wybór dobrze dopasowanego rozmiaru rajstop ciążowych nie jest taki trudny, jak mogłoby się to wydawać. Jest to jeden z przykładów rzetelnego podejścia producenta do komfortu kupujących.