Na jaką bieliznę stawiać, by zapewnić sobie zmysłowy wygląd?

Kobiety chcące zrobić wrażenie na swych mężczyznach mają na to wiele sposobów, ale chyba najlepszym i najprostszym z nich będzie odpowiednia bielizna. Chodzi tu nie tylko o produkty wkładane na intymne spotkania, ale też mogące być wybierane na co dzień, by stale pobudzać zmysły partnera.

Zmysłowy kolor bielizny

Nie da się ukryć, że niektóre wzory i kolory mogą być szczególnie sexy jeśli chodzi o bieliznę. Zalicza się do nich czerwona bielizna, czarna, a także biała, ale w tym ostatnim przypadku raczej tylko wtedy, gdy w parze z kolorem idzie odpowiedni fason, bo trudno za sexy uznać najzwyczajniejsze białe majtki czy bazowy stanik. Bardzo pociągające są też zwierzęce motywy. Warto przy tym nosić taką bieliznę także na co dzień. Kobieta nosząca na przykład czerwoną bieliznę z Gorteksu może pobudzić zmysły swojego mężczyzny już samym widocznym skrawkiem stringów w takim kolorze…

Gorące dodatki

Kiedy planuje się spotkanie we dwoje w sypialni, warto puścić wodze wyobraźni i postawić na bieliznę typowo erotyczną. Może to być zwykły zestaw stanika i majtek, ale warto wówczas dobrać gorset, pas do pończoch czy pończochy – lub wszystko to razem. Świetnym wyborem są też różne warianty bodystocking, jak również wszelkiego rodzaju haleczki i peniuary, zwłaszcza gdy posiadają stosowne wycięcia lub są przejrzyste. W takich produktach kobiece ciało prezentuje się szczególnie kusząco, nawet gdy jego wymiary nie są idealne.