Kiedy można nosić t-shirt?

Na pewno każdy ma w swojej szafie przynajmniej jedną koszulkę z krótkimi rękawami w niezobowiązującym stylu, a większość osób ma ich mnóstwo. Klasykę stanowi biała koszulka, którą chętnie noszą panowie i panie, ale znaleźć można też propozycje z nadrukami, czasami zabawnymi. Czy takie koszulki są zarezerwowane tylko na niektóre okoliczności?

Dla osób w każdym wieku

Nieraz można spotkać się z opinią, że koszulki, zwłaszcza z zabawnymi grafikami czy niepoważnymi napisami, są dobre tylko dla młodzieży. Nic bardziej mylnego! Nieraz można zobaczyć w takich ubraniach gwiazdy, które już dawno przekroczyły dojrzały wiek. Noszenie takich strojów pozwala zaprezentować się w wydaniu mniej serio, a nawet odmłodzić się. Nikt nie powiedział, że kiedy przekroczyło się już nastoletni wiek, trzeba ubierać się tylko elegancko, a w dodatku smutno i nudno. Po koszulki takie można sięgać tym bardziej, że istnieje bardzo wiele możliwości ich zestawiania z innymi ubraniami.

Nie tylko do sportowych stylizacji

Z pewnością wiele osób wkłada t-shirt na przykład z Naoko-store tylko kiedy chce nosić sportowe ubrania, ale koszulki można nosić na bardzo różne sposoby. Zwłaszcza obecna moda dopuszcza wiele rozwiązań. Nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić koszulkę pod marynarkę, co dozwolone jest zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn – rozwiązanie takie stosuje zwłaszcza wielu panów, dopełniając takie stylizacje sportowymi butami, na przykład trampkami. W przypadku kobiet świetnie zaś wyglądają szpilki.