Keep calm and love sport!

Chciałbyś być jak Robert Lewandowski? Marzysz o tym, aby jeździć na nartach z prędkością Justyny Kowalczyk? A może Twoim idolem jest Robert Kubica? Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport na serio czy jedynie przed telewizorem, nie oszukujmy się: jest on ważną częścią życia wielu z nas. Dlatego też warto mówić o tym na głos i promować zdrowy, sportowy styl życia poprzez nadruk na modnej koszulce.

Jeżeli odmawiasz sobie wielu przyjemności, ponieważ dbasz o swoją dietę, a głównym punktem w programie Twojego dnia jest dla trening na siłowni, koszulki ze sportowcami zostały stworzone właśnie dla Ciebie. Nawet jeśli jesteś dopiero na początku swojej drogi do wielkiej kariery, już teraz możesz starać się być dokładnie taki, jak Twój idol.

Nie przejmuj się, jeśli siedzisz właśnie kolejną godzinę przed komputerem zajadając chipsy z przeceny, a od miesiąca nie pojawiłeś się na siłowni ani razu: pamiętaj, że bycie sportowcem to stan umysłu! Jeżeli chcesz być jak Adam Małysz, na pewno taki będziesz! A jeśli nie, to możesz chociaż nałożyć sobie koszulkę, wiernie kibicując jego następcom. Wiadomo, ideałów nie ma, ale mamy chociaż polskich sportowców.

Niezależnie od tego, czy jesteś więc królem sztangi czy pilota, możesz zawsze ładnie się ubrać. Jeśli nie masz możliwości w tym momencie biegać, bo właśnie popsuło Ci się Endomondo, w każdej chwili możesz nałożyć koszulkę i wyobrazić sobie, że właśnie przekraczasz linię mety. So… keep calm and love sport.