kowbojki

Jak nosić kowbojki?

Kowbojki to niezwykle wygodne buty, które można połączyć z wieloma odważnymi stylizacjami. Kobiety na całym świecie je uwielbiają i chętnie się w nich pokazują na portalach społecznościowych.

Kobieca garderoba

kowbojki


Można wręcz powiedzieć, że w niektórych regionach jest to obowiązkowy element damskiej garderoby. Najlepiej wyglądają w nich szczupłe kobiety, ale warto pamiętać, że mogą również pomóc zamaskować pewne mankamenty urody. Została w nich zastosowana szeroka cholewka, która powoduje, że buty lepiej pasują do nóg. Trzeba jednak mieć na uwadze, żeby cholewka nie była zbyt dopasowana, ponieważ konieczne jest zachowanie wolnej przestrzeni.

Stylowe kowbojki znajdziesz na Zapato.com.

Czy kowbojki są wygodne?


Kowbojki prezentują się świetnie, a oprócz tego wysmuklają sylwetkę. Są też eleganckie, ponieważ doskonale pasują zarówno do wieczornych stylizacji, jak i do pracy. Trzeba jednak wiedzieć, z czym można je łączyć, ponieważ niektóre zestawienia są naprawdę nietrafione. Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniej odzieży, to warto skorzystać z pomocy stylisty. Najpopularniejsze gwiazdy mają swoich prywatnych stylistów, którzy obracają się w świecie mody i doskonale wiedzą, które rzeczy do siebie pasują, a które nie. Kowbojki najlepiej komponują się z jeansami oraz spódnicą. Trzeba też uważać, żeby wybrać odpowiedni rozmiar, ponieważ różnią się trochę od klasycznych butów. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jest to obuwie ponadczasowe, które od wielu lat cieszy się dużym uznaniem.