bluzka hiszpanka Yups

Damskie bluzki na lato 2018

Lato jest okresem, w którym pojawia się wiele nowości i trendów w modzie, które nigdy wcześniej nie były wykorzystywane. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku bluzek damskich, które mogą występować w wielu różnych wzorach i fasonach, także tych, które jeszcze kilka lat temu uważane były za kit.

Hiszpanki – najpopularniejsze letnie bluzki damskie

Wśród bluzek damskich na lato królują obecnie bluzki damskie hiszpanki, czyli bluzki z odsłoniętymi ramionami. Występują one w wielu różnych fasonach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu panie mogą wybrać takie, które najbardziej będą pasować do ich stylu i typu sylwetki. Można spotkać się z różnymi wariacjami od tego kroju – hiszpankami z odsłoniętym brzuchem lub sukienkami z zastosowaniem tego rodzaju dekoltu.

T-shirty z nadrukiem

Już od kilku dobrych lat damskie bluzki na lato obowiązkowo mają obejmować t-shirty z ciekawymi nadrukami. Znaleźć je można w każdym sklepie sieciowym, a również marketach i nawet second-handach. Jest to bardzo popularny typ bluzek, które pasują do wielu różnych typów ubiorów, a ich potencjał jest niemalże niewyczerpany. Na koszulkach mogą pojawiać się nadruki z ciekawymi, motywacyjnymi frazami, nadruki w kształcie zwierząt lub powtarzalne wzory, przykrywające całą koszulkę, które są hitem zwłaszcza od ostatniego roku.