5 rzeczy które pozwolą Ci poczuć się pewnie i seksownie

Każda kobieta chce czuć się pewnie i seksownie na co dzień. Bywają jednak takie dni, gdy trudno wydobyć z siebie choć odrobinę entuzjazmu. Są jednak takie rzeczy, które dodają pewności siebie, a do tego podkreślają kobiecy seksapil.

Bielizna

Niby jej nie widać, ale ma coś w sobie takiego, że jak jest piękna i dobrej jakości to kobieta od razu czuje się lepiej. Oczywiście są dni i sytuacje, gdy trzeba się zadowolić zwykłą bawełnianą bielizną. Ale ważne by nawet wtedy była ona ładna i dobrej jakości. Jednak gdy tylko to możliwe najlepiej wybierać ładną koronkową bieliznę. A może nawet sprawić sobie pas do pończoch lub gorset. Choć obecnie bardzo popularne stały się pończochy samonośne, to jednak nie przebiją ani komfortem, ani seksapilem klasycznego pasa do pończoch.

 

Zadbane dłonie i paznokcie

 

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety, i nie oznacza to wcale, że powinno się nosić specjalnie długie paznokcie czy tipsy. Żeby wyglądać seksownie, wystarczą starannie spiłowane naturalne paznokcie pomalowane lakierem, oczywiście najlepiej czerwonym.

 

Ładne, dopasowane ubrania

 

Ubrania powinny być dopasowane nie tylko do figury, ale i do charakteru osoby która je nosi. Żadna kobieta ubierając się w cudzy styl nie będzie czuć się swobodnie, a swoboda to klucz do pewności siebie. Warto kupować ubrania nie tylko ładne, ale i dobrej jakości. Zwłaszcza takie, które nigdy nie wychodzą z mody jak biała koszula czy mała czarna.

 

Szpilki

 

Szpilki mają w sobie coś takiego, że każda kobieta czuje się w nich seksownie, i co najważniejsze, to widać. Szpilki wysmuklają sylwetkę, sprawiają, że nogi wydają się dłuższe, zgrabniejsze. Dlatego warto mieć w szafie przynajmniej jedną parę szpilek. I wcale nie muszą to być modele niebotycznie wysokie. Wystarczy 5-7 cm obcas by wydłużyć nogę i dodać pewności siebie.

 

Uśmiech

 

Może to i banał, ale z uśmiechem każdy wygląda lepiej. Uśmiechnięte osoby roztaczają pozytywna energię i są postrzegane jako pewna siebie i otwarte. Uśmiech jest zaraźliwy, i poprawia samopoczucie. Przecież każdy woli przebywać w towarzystwie ludzi przyjaznych, zarażających pozytywną energią.